Kavárna: Nabídkový list

Srdečně Vás zveme do krásné zámecké kavárny, která se nachází v levém křídle zámku. Nekuřácké prostory kavárny nabízejí příjemné posezení v zámeckém duchu s kapacitou 25 míst. Čeká na Vás příjemná obsluha, výborná káva, lahodné dorty a mnohé další.

 

Pro milovníky přírody nabízí kavárna i možnost zajištění piknikových košů, které jsou dokonalým gastro doplňkem pro posezení v zámeckém parku. Půjčí vám koš, piknikovou deku, polštáře, zařídí náplň košíku... a na Vás už bude najít ten pravý letní den, a pěkné místo v parku, a relaxovat, relaxovat, relaxovat.

Letošní novinkou je pétanque.Protože v kavárně ví, jak je rodina důležitá, vymysleli pro vás rodinné turnaje v Pétanque! Kačina má hřiště skoro kdekoli, ptejte se u obsluhy kavárny.

Součástí kavárny je "Chotkův" salonek", který je vhodný pro pořádání menších svatebních hostin, oslav či firemních školení. Provozní doba kavárny je stejná jako otevírací doba zámku Kačina. V případě zájmu a po dohodě, jsme schopni zajistit občerstvení i v jíný den v týdnu, kontaktujte nás.

Provozovatel pro letošní sezónu:

Empir cafe s.r.o.

www.empircafe.cz

sídlo: Čáslavská 5/11, 28401  Kutná Hora

odpovědná vedoucí: Kateřina Srbová, mail.: katka@svatbain.cz

provozní: Kateřina Boháčová, mail.: katerina.b@svatbain.cz, tel 777822272

 

 

Pro příjemný strávený víkend doporučujeme služby Hotelu U Kata v Kutné Hoře.

 

Fotogalerie
Rychlý kontakt
Zámek Kačina,
Muzeum českého venkova
Svatý Mikuláš 51
28401 Kutná Hora

tel.: 327 571 170, 602 187 700
E-mail: nzm.kacina@nzm.cz