Kavárna: Nabídkový list

Empír Cafe, s.r.o.

 

Srdečně Vás zveme do krásné zámecké kavárny, která se nachází v levém křídle zámku. Nekuřácké prostory kavárny nabízejí příjemné posezení v zámeckém duchu s kapacitou 25 míst. Čeká na Vás příjemná obsluha, výborná káva, lahodné dorty a mnohé další.

Pro milovníky přírody nabízí kavárna i možnost zajištění piknikových košů, které jsou dokonalým gastro doplňkem pro posezení v zámeckém parku. Půjčí vám koš, piknikovou deku, polštáře, zařídí náplň košíku... a na Vás už bude najít ten pravý letní den, a pěkné místo v parku, a relaxovat, relaxovat, relaxovat.

Letošní novinkou je pétanque. Protože v kavárně ví, jak je rodina důležitá, vymysleli pro vás rodinné turnaje v Pétanque! Kačina má hřiště skoro kdekoli, ptejte se u obsluhy kavárny.

Součástí kavárny je "Chotkův" salonek", který je vhodný pro pořádání menších svatebních hostin, oslav či firemních školení. Provozní doba kavárny je stejná jako otevírací doba zámku Kačina

 

Vychutnejte si se svou rodinou či přáteli odpoledne, plné zábavy, pohody a dobrého jídla. V krásném prostřední, které nabízí zámecký park Kačina.

Rezervace

 

Tel: 606 035 334
Email: info@svatbain.cz

 

Otevírací doba

 

Duben, říjen: So - Ne 9:00 - 17:00
Květen - září: Po - Ne: 9:00 - 17:00

 

Naše adresa

 

Svatý Mikuláš 51

 

 

 

 

 

Fotogalerie
Rychlý kontakt
Zámek Kačina,
Muzeum českého venkova
Svatý Mikuláš 51
28401 Kutná Hora

tel.: 327 571 170, 602 187 700
E-mail: nzm.kacina@nzm.cz