Databáze novinek

Audience na Kačině s Kateřinou Daczickou a Janou Veberovou
zpět na seznam

 AUDIENCE  na Kačině,  tentokrát se Soudním lékařem a znalcem Prim. MUDr. Jiřím Hladíkem a kytaristou Stanislavem Barkou, který v rámci rozhovoru i zahraje.

 Soudní lékař a znalec Prim. MUDr. Jiří Hladík , který je velice známý mezi kriminalisty. Jeho případy se promítly také  do seriálu České Televize - Případy 1. oddělení. 

MUDr.  Jiří Hladík se podílel na objasnění orlických vražd, smrti Václava Kočky, zkoumal oběti Ivana Roubala či manželů Stodolových. Působí jako Primář v Ústavu soudní lékařství ve Vinohradské nemocnici v Praze a zároveň působí jako soudní znalec v oboru zdravotnictví. Je zván kriminalisty z celé České republiky ke zločinům, které končí násilnou smrtí.

Dalším zajímavým hostem je kytarista Stanislav Barek, který působí nejen v České Republice, ale koncertuje i v zahraničí a spolupracuje se světovými muzikanty. Je zakladatelem a dramaturgem Festivalu Kytara napříč žánry, který vznikl již v roce 1998. Jeho živá vystoupení odvysílali různé televize a rádia nejen v ČR. Publikoval knihy jako např. Kytara - škola hry na kytaru, Cesty české kytary - rozhovory s prof. Jiřím Jirmalem, Kytara pro samouky atd.

Těšíme se na Vás ve středu 25.7.2018 v 19 hodin! Opět při sklence vína zdarma!

Vstupenky je možné získat na www.kutnohorskeleto.cz, v pokladně zámku, v IC Kutná Hora (Palackého náměstí 377) nebo objednat na daczicka@seznam.cz.

 
Novinky
Zámecké čajování a Strašidelný pohádkový les

U příležitosti rozloučení se s návštěvnickou sezonou je na poslední říjnový víkend připraveno Zámecké čajování. Již druhý ročník Zámeckého č...

Advent na Kačině

 Jak probíhal předvánoční čas v dobách našich předků? Již třetí ročník této obnovené akce Vám to připomene v jedinečných prostorech kačinský...

Adventní program pro MŠ a ZŠ

 Vánoční čas se blíží. Přinášíme Vám program pro ZŠ a MŠ. Naším cílem je připomenout dětem zapomenuté zvyky a tradice, ukázat jim, jak se na...

VŠECHNY NOVINKY
Rychlý kontakt
Zámek Kačina,
Muzeum českého venkova
Svatý Mikuláš 51
28401 Kutná Hora

tel.: 327 571 170, 602 187 700
E-mail: nzm.kacina@nzm.cz