Databáze novinek

Svatby na zámku Kačina v roce 2020
zpět na seznam

Začněte společnou cestu životem svatbou na zámku Kačina v magickém roce 2020. Jedna z nejkrásnějších empírových staveb v České republice nabízí obřady jak v krásných zámeckých interiérech, tak i romantickou svatbu pod širým nebem. Je zcela na Vás, zda se rozhodnete uspořádat komorní obřad v úzkém kruhu nejbližších nebo svatbu pro sto lidí.

Nabízíme několik svatebních prostor a každý pár si tak může vybrat to pravé místo pro svůj jedinečný den.

Chotkovská knihovna je monumentální prostor, který si vás podmaní svojí krásou a důstojností. 

Taneční sál s romantickým výhledem do zámeckého parku nabízí uskutečnění svatebního obřadu přímo v srdci zámku.

Oblíbeným svatebním místem je zámecká kaple. Má jedinečnou neopakovatelnou atmosféru, kterou nikde jinde nenajdete. Stačí decentní výzdoba a svatební romantika tohoto místa je zaručená.

Rozlehlý zámecký park se staletými stromy a kulisou zámku je další možností, kde si můžete říct své ANO.  Na svatební obřad si můžete vybrat hned z několika krásných zákoutí zámeckého parku. 

V případě zájmu lze spojit obřad a uspořádáním hostiny přímo v zámeckém parku ve spolupráci s cateringovou firmou. Organizaci svatebního obřadu si můžete zajistit sami nebo ve spolupráci se svatební agenturou. Novomanželé mají k dispozici ubytování v apartmánech pro sebe, případně svatební hosty v areálu zámku.

Focení je možné ve vybraných interiérech zámku za cenu vstupného na zámeckou trasu, v parku a okolí zámku se můžete fotit bez omezení.

Nabízíme vám nezávaznou prohlídku svatebních prostor. Kontakt a bližší informace na webu www.nzm.cz

 
Novinky
Příměstské tábory na Kačině

Máte doma malého dobrodruha a přemýšlíte nad prázdninami? Přihlaste ho na příměstský tábor na Kačině. Děti stráví krásné dny v zámeckém pa...

Makačíno - divadelní festival

  MAKAČÍNO - festival zámeckého divadla na Kačině pro malé i velké   Makačíno je zkratka pro festival zámeckého divadla malé kačinské d...

Víkend otevřených zahrad

 Návštěva zámeckého parku s poutavým výkladem vám poodhalí jeho krásu. Od 13 do 17 hodin vás čekají přednášky o nejstarších stromech v parku...

VŠECHNY NOVINKY
Rychlý kontakt
Zámek Kačina,
Muzeum českého venkova
Svatý Mikuláš 51
28401 Kutná Hora

tel.: 327 571 170, 602 187 700
E-mail: nzm.kacina@nzm.cz