Databáze novinek

Svatby na zámku Kačina v roce 2020
zpět na seznam

Začněte společnou cestu životem svatbou na zámku Kačina v magickém roce 2020. Jedna z nejkrásnějších empírových staveb v České republice nabízí obřady jak v krásných zámeckých interiérech, tak i romantickou svatbu pod širým nebem. Je zcela na Vás, zda se rozhodnete uspořádat komorní obřad v úzkém kruhu nejbližších nebo svatbu pro sto lidí.

Nabízíme několik svatebních prostor a každý pár si tak může vybrat to pravé místo pro svůj jedinečný den.

Chotkovská knihovna je monumentální prostor, který si vás podmaní svojí krásou a důstojností. 

Taneční sál s romantickým výhledem do zámeckého parku nabízí uskutečnění svatebního obřadu přímo v srdci zámku.

Oblíbeným svatebním místem je zámecká kaple. Má jedinečnou neopakovatelnou atmosféru, kterou nikde jinde nenajdete. Stačí decentní výzdoba a svatební romantika tohoto místa je zaručená.

Rozlehlý zámecký park se staletými stromy a kulisou zámku je další možností, kde si můžete říct své ANO.  Na svatební obřad si můžete vybrat hned z několika krásných zákoutí zámeckého parku. 

V případě zájmu lze spojit obřad a uspořádáním hostiny přímo v zámeckém parku ve spolupráci s cateringovou firmou. Organizaci svatebního obřadu si můžete zajistit sami nebo ve spolupráci se svatební agenturou. Novomanželé mají k dispozici ubytování v apartmánech pro sebe, případně svatební hosty v areálu zámku.

Focení je možné ve vybraných interiérech zámku za cenu vstupného na zámeckou trasu, v parku a okolí zámku se můžete fotit bez omezení.

Nabízíme vám nezávaznou prohlídku svatebních prostor. Kontakt a bližší informace na webu www.nzm.cz

 
Novinky
Dočasné uzavření zámku

  Od 12. 3. 2020 je NZM Kačina uzavřeno z důvodu ochrany před šířením nákazy virem Covid-19 V souvislosti s nařízením vlády o zrušení všec...

Kačina dokořán - zrušeno

zámek Kačina se tradičně zapojí do celorepublikové akce Brány památek dokořán. Letos se trojice speciálních prohlídek zaměří na prezentaci j...

Novinky pro sezónu 2020

 Zámek Kačina se pro návštěvníky otevře již v sobotu 28. března a v neděli 29.března. V sezóně 2020 Vás čekají nejen nové výstavy, ale také ...

VŠECHNY NOVINKY
Rychlý kontakt
Zámek Kačina,
Muzeum českého venkova
Svatý Mikuláš 51
28401 Kutná Hora

tel.: 327 571 170, 602 187 700
E-mail: nzm.kacina@nzm.cz