Databáze novinek

Ubytování v podzámčí Kačiny
zpět na seznam
Nabízíme celoroční ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech v prostorech bývalé kočárovny na zámku Kačina u Kutné Hory.

Ubytování vhodné hlavně pro rodiny s dětmi, v areálu zámku volně přístupný park s upravenými pískovými cestami a přilehlá obora. Pro děti v parku k dispozici učebna v lese a výuková broučí stezka.

Zámek otevřen od dubna do října, pondělí až neděle, 9.00 - 17.00.

Velká možnost výletů do okolí ? Kutná Hora 8 km, Železné hory 30 km, Zámek a obora Žleby 20 km, cyklostezka Kolín ? Poděbrady - Nymburk 15 km, atd.

Popis apartmánu
Zámek Kačina poskytuje ubytování pro 18 osob ve 3 apartmánech.

Ložnice a pokoje: .

Apartmán 1 a 2: kuchyňka, koupelna s WC, pokoj - 2 lůžka a rozkládací sedačka.

Apartmán 3: vstupní chodba, kuchyň, koupelna s WC, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 2 pokoje s celkovým počtem 8 lůžek.

Sociální zařízení: Každý apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Vytápění: Plynové topení.

Doprava, parkování: Parkování zdarma v areálu zámku Kačina na vyhrazeném parkovišti.

Stravování
Restaurace 200 m, obchod v místě a v sousední obci Nové Dvory, zámecká kavárna otevřena v provozní době zámku.

Vybavení apartmánu
Apartmány jsou nově zrekonstruované, kuchyně vybavené základním nádobím, vařičem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí. Apartmán 3 má samostatnou kuchyň s varnou deskou a troubou. K dispozici jsou utěrky, ručníky a povlečení. Ke každému apartmánu možnost venkovního posezení na uzavřeném dvoře.

Výlety, atrakce, zábava
Velká možnost výletů do okolí:

Kutná Hora (8 km) - koupaliště, bobová dráha, krytý bazén, sportovní hala, GASK, historické centrum, památky (Kostnice, Chrám sv. Barbory), ...

Železné hory (30 km) - zřícenina hradu Lichnice

Zámek a obora Žleby (20 km)

Kolín (15 km) - Cyklostezka Kolín ? Poděbrady - Nymburk, Vodní svět Kolín, písník Sandberk u Starého Kolína, Regionální muzeum v Kolíně.

Možnosti koupání: bazén Kutná Hora, aquapark Kutná Hora, koupaliště Čáslav - Vodranty, Kutná Hora - Velký rybník, přehrada Vrchlice, koupaliště Vrdy, aquapark Kolín, koupaliště Kolín, pískovna Hradišťko.


Ceník pronájmu, rezevace a další informace naleznete na webu:
 
 
 
 
Novinky
Ubytování v podzámčí Kačiny

Nabízíme celoroční ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech v prostorech bývalé kočárovny na zámku Kačina u Kutné Hory. Ubytování...

Léto na Kačině

  Léto na Kačině bude plné pohádek, divadelních představení a speciálních prohlídek zámku V době prázdnin jsme návštěvníkům připravili zaj...

Příměstské tábory na Kačině

Máte doma malého dobrodruha a přemýšlíte nad prázdninami? Přihlaste ho na příměstský tábor na Kačině. Děti stráví krásné dny v zámeckém pa...

VŠECHNY NOVINKY
Rychlý kontakt
Zámek Kačina,
Muzeum českého venkova
Svatý Mikuláš 51
28401 Kutná Hora

tel.: 327 571 170, 602 187 700
E-mail: nzm.kacina@nzm.cz