Databáze novinek

Zaostřeno na Kačinu
zpět na seznam

 Národní zemědělské muzeum Kačina vyhlašuje 1. ročník fotografické soutěže Zaostřeno na Kačinu. Soutěž bude probíhat od 1. 6. do 31. 10. 2019. Je otevřena všem zájemcům ? profesionálům i amatérům.

Své fotky můžete posílat do tří kategorií:

1. Zámek v proměnách roku

2. Interiéry zámku Kačina

3. Zámecký areál v nových pohledech

Vyhlášení vítězů a předání cen proběhne na akci Advent na zámku, která se koná 1. 12. 2019. Vítězné fotografie ze všech kategorií budou vytištěny, zarámovány a prezentovány v prostorech zámku. Budou také prezentovány na webových stránkách Národního zemědělského muzea a na profilech sociálních sítí spravovaných Národním zemědělským muzeem Kačina.

Ceny

Vítězové v každé kategorii:

  • rodinná vstupenka platná ve všech pobočkách Národního zemědělského muzea + upomínkový předmět s tematikou Národního zemědělského muzea.

Hlavní cena (za nejzdařilejší fotografii celé soutěže ze všech kategorií):

  • víkendový pobyt (so?ne) v apartmánu nacházejícím se v areálu zámku pro 2 osoby.

 

Soutěžní podmínky a vyhodnocení výsledků

Do celé soutěže budou od každého autora přijaty maximálně 3 fotografie. Do kategorií je lze rozložit libovolně. Do soutěže budou přijaty pouze fotografie, které mají vazbu na zámek Kačina, park a bezprostřední okolí. Soutěžící vždy vyplní přihláškudo fotosoutěže, jejímž podpisem bude brát na vědomí pravidla této fotosoutěže. Bez vyplněné přihlášky nelze fotografie do soutěže přijmout. Případné věcné výhry nezasíláme. Ceny budou předány při slavnostním vyhlášení vítězů nebo budou k vyzvednutí na zámku Kačina po předchozí domluvě na čísle 602 187 700, přičemž výherci budou o svém umístění informováni na jimi uvedenou e-mailovou adresu. V případě, že bude výherce mladší 18 let, přebírá ceny jeho zákonný zástupce. Výherci nemohou požadovat finanční plnění za ceny získané v soutěži.

Hodnocení

Fotografie budou hodnoceny zaměstnanci zámku Kačina a oslovenými profesionálními fotografy.

Proti rozhodnutí hodnotící komise se nelze odvolat.

Formát předkládaných fotografií a jejich zasílání

Vyhrazujeme si právo přijímat digitální fotografie pouze ve formátu jpg.

Fotografie v náhledové kvalitě v max. velikosti 1 MB (na každou fotku) zasílejte na adresu fotosoutez.kacina@nzm.cz, a to v termínu 1. 6. ? 31. 10. 2019.

Účast v soutěži je podmíněna zasláním vyplněné přihlášky - více na webu www.nzm.cz/kacina

 
Novinky
Zámecké čajování a Strašidelný pohádkový les

Druhý ročník Zámeckého čajování Vás 26.10.2019 od 10 do 17 hodin zavede do tajů čajů a bylinek. Přijďte ochutnat výborné čaje a domácí dobro...

Advent na Kačině

 Jak probíhal předvánoční čas v dobách našich předků? Již třetí ročník této obnovené akce Vám to připomene v jedinečných prostorech kačinský...

Adventní program pro MŠ a ZŠ

 Vánoční čas se blíží. Přinášíme Vám program pro ZŠ a MŠ. Naším cílem je připomenout dětem zapomenuté zvyky a tradice, ukázat jim, jak se na...

VŠECHNY NOVINKY
Rychlý kontakt
Zámek Kačina,
Muzeum českého venkova
Svatý Mikuláš 51
28401 Kutná Hora

tel.: 327 571 170, 602 187 700
E-mail: nzm.kacina@nzm.cz